• Adres: Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad.
    No:58 Çekmeköy / İstanbul

  • Tel: 0 (216) 642 56 60
    hazer@hazerproducts.com

Biz Kimiz?

Kurumsal

Ticari hayatına 1994 Yılında Asma Tavan, Demontabl Bölme Duvar,Yükseltilmiş Döşeme,Laminat Parke,Vinil Duvar Kaplamaları,Duvar Koruma Elemanları gibi inşaat ve dekorasyon malzemeleri ithalat,satış ve uygulamaları ile başlayan Hazer Products , 1997 yılında Alçıpan ve Asma Tavan profilleri üretimiyle Artfix Tescilli Markasıyla Türkiye’nin ilk TSE Belgeli Galvanizli Alçıpan Profillerini üretti.

Alçıpan ve Asma Tavan profilleri üretimi ile sektöründe dünya lideri olan Knauf Firması ile yaptığı ortaklıkla Türkiye’de başka bir ilki gerçekleştirmiştir.

Geliştirdiği yeni ürünlerle hem uygulamacılara hem de son kullanıcılara konfor ve ekonomi sağlamayı hedefleyen Hazer Products “Panopan” Tescilli Markasıyla ürettiği Alçıpan Detay Çözümleri ile halen hizmet vermektedir.

İthalat, ihracat , satış ve üretimin yanı sıra gerçekleştirdiği taahhüt işleri ile Türkiye’de birçok projeye imza atmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı birçok projeyi başarıyla tamamlamış olan Hazer Products müşteri memnuniyeti ilkesiyle yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.